Fredag
17.30-18.15 Gruppe 1
Dina – Hirvilla
Marthe – Angel
Oda – Johnny Sox
18.15-19.00 Gruppe 2
Iselin – Sisko
Malin – Ami
19.00-19.45 Gruppe 3
Veronica – Chanel
Jorid – Zhana
19.45-20.30 Gruppe 4
Martine – Mille
Silje – Melvin
Hege – Aniara
Lørdag
10 -11 Gruppe 1
Dina – Hirvilla
Marthe – Angel
Oda – Johnny Sox
11-12 Gruppe 3
Veronica – Chanel ?
Jorid – Zhana
Martine - Mille
12-13 Gruppe 4
Malin – Ami
Hege – Aniara
Pause m/ lunsj til 15
15-16 Gruppe 1
Dina – Hirvilla
Marthe – Angel
Oda – Johnny Sox
16-17 Gruppe 2
Iselin – Sisko
Malin – Ami
17-18 Gruppe 3
Benedicte – Chanel
Jorid – Zhana
Martine – Mille
18-19 Gruppe 4
Silje – Melvin
Hege – Aniara
Søndag
10-11 Gruppe 4
Silje – Melvin
Hege – Aniara
11-12 Gruppe 1
Dina – Hirvilla
Marthe – Angel
Oda – Johnny Sox
12-13 Gruppe 2
Iselin – Sisko
Malin – Ami
13-14 Gruppe 3
Benedicte – Chanel
Jorid – Zhana
Martine – Mille
Lunsj
Betaling av kurset kr. 1300 til Hammerfest Rideklubb kontonr: 4910.25.56266 før kurset. Dersom du vil betale kontant avtales dette med Iselin.
Møt opp i god tid for å bygge/rydde bane. Alle må bidra!
OBS! Følg alltid med på lista som henger i stallen om det gjøres endringer.
torsdag 10. mars 2011
søndag 11. april 2010
Resultatlister vinterstevne i dressur 10-11 april 10
Distriktsstevne
10 - 11 april 2010
Arrangør: Hammerfest Rideklubb
Klasse 01, LD:1 NRYF 2010 utv.klubbklasse
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (C: Britt Clausen)
LD:1 NRYF 2010 utv.klubbklasse - Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 0
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 15 Pedersen, Thea Aase (HAMME) Jonny Sox 66,67 %
2 7 Hagerupsen, thea B (ALTA ) Møllenes Dina 65,83 %
3 24 Øvernes, Siv (TRSØ ) SH Prescions Aniara 65,42 %
4 27 Sundøy, Anne (HAMME) Lord Tamin 65,00 %
5 22 Ingebrigtsen, Anje (ALTA ) Lyfni Duwies 64,58 %
6 9 Wikstrøm, Helena (HAMME) Hirvilla 56,67 %
6 2 Isaksen, Helene (ALTA ) Alberte 56,67 %
Klasse 02, LC:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Grethe Hansen, C: Britt Clausen)
LC:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse - Startende: 10 / Tellende: 10 / Plasserte: 3
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Totalt
1 6 Hagerupsen, Emilie B (ALTA ) Roselyns Goldstar 64,35 %
2 11 Hansen, Lena Mariell (ALTA ) Vestergårdens Poseidon 63,70 %
3 25 Rosvold, Benedicte Nilsen (HAMME) Knockbeg Anything 60,87 %
4 7 Hagerupsen, thea B (ALTA ) Møllenes Dina 59,57 %
5 20 Wæraas Amundsen, Marte (HAMME) Black Angel 58,91 %
6 1 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla 58,70 %
7 21 Pettersen, Vibeke (HAMME) Sisko 58,48 %
8 5 Hauan, Maja Kristine Bredal(HAMME) Jonny Sox 56,52 %
9 27 Sundøy, Anne (HAMME) Lord Tamin 56,09 %
10 10 Tupeli-Hansen, Eija (HAMME) Minzaghi 54,13 %
Klasse 03, LB:1 NRYF 2009 utv. klubbklasse
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Britt Clausen, C: Grethe Hansen, M: Navn)
LB:1 NRYF 2009 utv. klubbklasse - Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 13 Rønbeck, Veronica (HAMME)Feike 64,167 %)
2 6 Hagerupsen, Emilie B (ALTA )Roselyns Goldstar 60,417 %
3 8 Jæger, Siv Bente (HAMME)Duke 59,792 %
4 19 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel 55,833 %
5 11 Hansen, Lena Mariell (ALTA )Vestergårdens Poseidon 57,917 %
6 10 Tupeli-Hansen, Eija (HAMME)Minzaghi 51,042 %
7 26 Skoglund, Saija Inga Marja (KARA )Emirat 46,250 %
Klasse 04, LB:4 NRYF 2009
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (C: Grethe Hansen)
LB:4 NRYF 2009 - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 23 Løkke Dyrseth, Lotte (HAMME) Nørrevangs Leone 63,704 %
2 19 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel 58,519 %
3 12 Bakken, May Elin (ALTA ) Bakkelunds Nerys 56,296 %
4 25 Rosvold, Benedicte Nilsen (HAMME) Knockbeg Anything 55,926 %
5 26 Skoglund, Saija Inga Marja (KARA ) Emirat 48,889 %
Klasse 05, LA:1 NRYF 2009
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Siv Øvernes, C: Grethe Hansen)
LA:1 NRYF 2009 - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 13 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 59,423 %
2 4 Johansen, Liv Heidi (ALTA ) Marcello 59,038 %
3 16 Aase, Ingvild (HAMME) Duke 58,462 %
4 23 Løkke Dyrseth, Lotte (HAMME) Nørrevangs Leone 57,308 %
5 3 Guttormsen, Anita Hammer (SØVA )Antina 56,154 %
6 14 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 52,500 %
Klasse 06, LA:2 NRYF 2009
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Siv Øvernes, C: Grethe Hansen)
LA:2 NRYF 2009 - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 4 Johansen, Liv Heidi (ALTA ) Marcello 60,000 %
2 12 Bakken, May Elin (ALTA ) Bakkelunds Nerys 56,458 %
3 3 Guttormsen, Anita Hammer (SØVA )Antina 50,625 %
Klasse 07, LD:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (C: Grethe Hansen)
LD:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 0
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Totalt
1 27 Sundøy, Anne (HAMME) Lord Tamin 68,33 %
2 2 Isaksen, Helene (ALTA ) Alberte 65,42 %
2 22 Ingebrigtsen, Anje (ALTA ) Lyfni Duwies 65,42 %
4 7 Hagerupsen, thea B (ALTA ) Møllenes Dina 64,58 %
5 9 Wikstrøm, Helena (HAMME) Hirvilla 60,00 %
Klasse 08, LC:3 NRYF 2010 utv. klubbklasse
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Britt Clausen, C: Grethe Hansen)
LC:3 NRYF 2010 utv. klubbklasse - Startende: 9 / Tellende: 9 / Plasserte: 3
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Totalt
1 11 Hansen, Lena Mariell (ALTA ) Vestergårdens Poseidon 62,60 %
2 6 Hagerupsen, Emilie B (ALTA ) Roselyns Goldstar 61,80 %
3 20 Wæraas Amundsen, Marte (HAMME) Black Angel 60,60 %
4 7 Hagerupsen, thea B (ALTA ) Møllenes Dina 57,40 %
5 1 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla 57,20 %
6 2 Isaksen, Helene (ALTA ) Alberte 56,20 %
7 27 Sundøy, Anne (HAMME) Lord Tamin 55,80 %
8 17 Pettersen, Josefine (HAMME) Sisko 54,20 %
- 22 Ingebrigtsen, Anje (ALTA ) Lyfni Duwies Trukket
Klasse 09, LB:4 NRYF 2009 utv. klubbklasse
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (C: Grethe Hansen)
LB:4 NRYF 2009 utv. klubbklasse - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 11 Hansen, Lena Mariell (ALTA ) Vestergårdens Poseidon 61,852 %
2 19 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel 61,111 %
3 6 Hagerupsen, Emilie B (ALTA ) Roselyns Goldstar 57,407 %
4 14 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 55,926 %
5 8 Jæger, Siv Bente (HAMME) Duke 50,370 %
6 26 Skoglund, Saija Inga Marja (KARA ) Emirat 44,074 %
Klasse 10, LB:3 NRYF 2010
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (C: Grethe Hansen)
LB:3 NRYF 2010 - Startende: 4 / Tellende: 4 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Totalt
1 16 Aase, Ingvild (HAMME) Duke 62,50 %
2 19 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel 60,42 %
3 14 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 50,00 %
4 26 Skoglund, Saija Inga Marja (KARA ) Emirat 49,58 %
Klasse 11, LA:3 NRYF 2009
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Siv Øvernes, C: Grtehe Hansen)
LA:3 NRYF 2009 - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 16 Aase, Ingvild (HAMME) Duke 57,963 %
1 13 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 57,963 %
3 18 Reinholdtsen, Helle (HAMME) Bigareau 56,667 %
4 3 Guttormsen, Anita Hammer (SØVA )Antina 55,000 %
5 12 Bakken, May Elin (ALTA ) Bakkelunds Nerys 54,815 %
Klasse 12, LA:5 NRYF 2009
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Siv Øvernes, C: Grethe Hansen)
LA:5 NRYF 2009 - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 13 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 58,966 %
2 4 Johansen, Liv Heidi (ALTA ) Marcello 56,552 %
3 3 Guttormsen, Anita Hammer (SØVA )Antina 55,172 %
4 18 Reinholdtsen, Helle (HAMME) Bigareau 54,655 %
- 12 Bakken, May Elin (ALTA ) Bakkelunds Nerys TRU
10 - 11 april 2010
Arrangør: Hammerfest Rideklubb
Klasse 01, LD:1 NRYF 2010 utv.klubbklasse
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (C: Britt Clausen)
LD:1 NRYF 2010 utv.klubbklasse - Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 0
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 15 Pedersen, Thea Aase (HAMME) Jonny Sox 66,67 %
2 7 Hagerupsen, thea B (ALTA ) Møllenes Dina 65,83 %
3 24 Øvernes, Siv (TRSØ ) SH Prescions Aniara 65,42 %
4 27 Sundøy, Anne (HAMME) Lord Tamin 65,00 %
5 22 Ingebrigtsen, Anje (ALTA ) Lyfni Duwies 64,58 %
6 9 Wikstrøm, Helena (HAMME) Hirvilla 56,67 %
6 2 Isaksen, Helene (ALTA ) Alberte 56,67 %
Klasse 02, LC:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Grethe Hansen, C: Britt Clausen)
LC:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse - Startende: 10 / Tellende: 10 / Plasserte: 3
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Totalt
1 6 Hagerupsen, Emilie B (ALTA ) Roselyns Goldstar 64,35 %
2 11 Hansen, Lena Mariell (ALTA ) Vestergårdens Poseidon 63,70 %
3 25 Rosvold, Benedicte Nilsen (HAMME) Knockbeg Anything 60,87 %
4 7 Hagerupsen, thea B (ALTA ) Møllenes Dina 59,57 %
5 20 Wæraas Amundsen, Marte (HAMME) Black Angel 58,91 %
6 1 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla 58,70 %
7 21 Pettersen, Vibeke (HAMME) Sisko 58,48 %
8 5 Hauan, Maja Kristine Bredal(HAMME) Jonny Sox 56,52 %
9 27 Sundøy, Anne (HAMME) Lord Tamin 56,09 %
10 10 Tupeli-Hansen, Eija (HAMME) Minzaghi 54,13 %
Klasse 03, LB:1 NRYF 2009 utv. klubbklasse
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Britt Clausen, C: Grethe Hansen, M: Navn)
LB:1 NRYF 2009 utv. klubbklasse - Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 13 Rønbeck, Veronica (HAMME)Feike 64,167 %)
2 6 Hagerupsen, Emilie B (ALTA )Roselyns Goldstar 60,417 %
3 8 Jæger, Siv Bente (HAMME)Duke 59,792 %
4 19 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel 55,833 %
5 11 Hansen, Lena Mariell (ALTA )Vestergårdens Poseidon 57,917 %
6 10 Tupeli-Hansen, Eija (HAMME)Minzaghi 51,042 %
7 26 Skoglund, Saija Inga Marja (KARA )Emirat 46,250 %
Klasse 04, LB:4 NRYF 2009
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (C: Grethe Hansen)
LB:4 NRYF 2009 - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 23 Løkke Dyrseth, Lotte (HAMME) Nørrevangs Leone 63,704 %
2 19 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel 58,519 %
3 12 Bakken, May Elin (ALTA ) Bakkelunds Nerys 56,296 %
4 25 Rosvold, Benedicte Nilsen (HAMME) Knockbeg Anything 55,926 %
5 26 Skoglund, Saija Inga Marja (KARA ) Emirat 48,889 %
Klasse 05, LA:1 NRYF 2009
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Siv Øvernes, C: Grethe Hansen)
LA:1 NRYF 2009 - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 13 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 59,423 %
2 4 Johansen, Liv Heidi (ALTA ) Marcello 59,038 %
3 16 Aase, Ingvild (HAMME) Duke 58,462 %
4 23 Løkke Dyrseth, Lotte (HAMME) Nørrevangs Leone 57,308 %
5 3 Guttormsen, Anita Hammer (SØVA )Antina 56,154 %
6 14 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 52,500 %
Klasse 06, LA:2 NRYF 2009
10.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Siv Øvernes, C: Grethe Hansen)
LA:2 NRYF 2009 - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 4 Johansen, Liv Heidi (ALTA ) Marcello 60,000 %
2 12 Bakken, May Elin (ALTA ) Bakkelunds Nerys 56,458 %
3 3 Guttormsen, Anita Hammer (SØVA )Antina 50,625 %
Klasse 07, LD:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (C: Grethe Hansen)
LD:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 0
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Totalt
1 27 Sundøy, Anne (HAMME) Lord Tamin 68,33 %
2 2 Isaksen, Helene (ALTA ) Alberte 65,42 %
2 22 Ingebrigtsen, Anje (ALTA ) Lyfni Duwies 65,42 %
4 7 Hagerupsen, thea B (ALTA ) Møllenes Dina 64,58 %
5 9 Wikstrøm, Helena (HAMME) Hirvilla 60,00 %
Klasse 08, LC:3 NRYF 2010 utv. klubbklasse
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Britt Clausen, C: Grethe Hansen)
LC:3 NRYF 2010 utv. klubbklasse - Startende: 9 / Tellende: 9 / Plasserte: 3
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Totalt
1 11 Hansen, Lena Mariell (ALTA ) Vestergårdens Poseidon 62,60 %
2 6 Hagerupsen, Emilie B (ALTA ) Roselyns Goldstar 61,80 %
3 20 Wæraas Amundsen, Marte (HAMME) Black Angel 60,60 %
4 7 Hagerupsen, thea B (ALTA ) Møllenes Dina 57,40 %
5 1 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla 57,20 %
6 2 Isaksen, Helene (ALTA ) Alberte 56,20 %
7 27 Sundøy, Anne (HAMME) Lord Tamin 55,80 %
8 17 Pettersen, Josefine (HAMME) Sisko 54,20 %
- 22 Ingebrigtsen, Anje (ALTA ) Lyfni Duwies Trukket
Klasse 09, LB:4 NRYF 2009 utv. klubbklasse
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (C: Grethe Hansen)
LB:4 NRYF 2009 utv. klubbklasse - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 11 Hansen, Lena Mariell (ALTA ) Vestergårdens Poseidon 61,852 %
2 19 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel 61,111 %
3 6 Hagerupsen, Emilie B (ALTA ) Roselyns Goldstar 57,407 %
4 14 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 55,926 %
5 8 Jæger, Siv Bente (HAMME) Duke 50,370 %
6 26 Skoglund, Saija Inga Marja (KARA ) Emirat 44,074 %
Klasse 10, LB:3 NRYF 2010
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (C: Grethe Hansen)
LB:3 NRYF 2010 - Startende: 4 / Tellende: 4 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Totalt
1 16 Aase, Ingvild (HAMME) Duke 62,50 %
2 19 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel 60,42 %
3 14 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 50,00 %
4 26 Skoglund, Saija Inga Marja (KARA ) Emirat 49,58 %
Klasse 11, LA:3 NRYF 2009
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Siv Øvernes, C: Grtehe Hansen)
LA:3 NRYF 2009 - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 16 Aase, Ingvild (HAMME) Duke 57,963 %
1 13 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 57,963 %
3 18 Reinholdtsen, Helle (HAMME) Bigareau 56,667 %
4 3 Guttormsen, Anita Hammer (SØVA )Antina 55,000 %
5 12 Bakken, May Elin (ALTA ) Bakkelunds Nerys 54,815 %
Klasse 12, LA:5 NRYF 2009
11.04.2010, *Dressur
Bedømming: Dressur - Standard (H: Siv Øvernes, C: Grethe Hansen)
LA:5 NRYF 2009 - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Total
1 13 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 58,966 %
2 4 Johansen, Liv Heidi (ALTA ) Marcello 56,552 %
3 3 Guttormsen, Anita Hammer (SØVA )Antina 55,172 %
4 18 Reinholdtsen, Helle (HAMME) Bigareau 54,655 %
- 12 Bakken, May Elin (ALTA ) Bakkelunds Nerys TRU
tirsdag 23. mars 2010
Vinterstevne dressur 10-11 april 2010
HAMMERFEST RIDEKLUBB
INVITERER TIL
VINTERSTEVNE DRESSUR
Anmeldelser til: Hammerfest Rideklubb
Galeasveien 15
9600 HAMMERFEST
Epost: hammerfest-rideklubb@fikas.no
Anmeldelsesblanketter
Frister: Anmeldelse: 5.4.2010, kl. 23:59
(Anmeldelse er ikke godkjent før bekreftelse er mottatt per e-post.)
Negativ starterklæring: 9.4.2010, kl. 23:59
Stevneavgifter: Avgift må være betalt før første startklassen.
OBS: Dobbel startavgift ved etteranmeldelse
Oppstallingsforhold: Et begrenset antall bokser til leie
Forslag til innkvartering: Thon Hotell Hammerfet, Tlf. 78429600
Rica Hotell Hammerfest, Tlf. 78425700 ((Husk å spørre om sportspris!))
Hotell Skytterhuset, Tlf. 78411511
Teknisk personell: Overdommer: Grethe Hansen DD1
Steward: Oppgis i ryttermelding
Baneforhold: Innendørs bane 20x60 m. Oppvarming på utebane, evt. inne ved dårlige uteforhold
Kontaktpersoner for stevnet: Generell: Britt Clausen, 97683120
Oppstalling: Veronica Rønbeck, 95702723
Internettside: http://www.hammerfest-rideklubb.no
Cafe: Det vil være åpen cafe under hele stevnet
Utvidet klubbstevne:: Følgende klubber er invitert til utvidet klubbstevne: Alta Rideklubb, Karasjok kjøre-og rideklubb, Porsanger Rideklubb, Ryttersportsklubben NOR og Tana kjøre- og rideklubb
Viktige papirer:: Husk hestepass! Gyldig vaksinasjon må forevises før hesten lastes av henger, Gyldig rytterlisens må kunne forevises ved start av D-stevne. Husk også at den årlige hestelisensen (kr 300) må være betalt for de som starter D-stevne f.o.m LB.
Diverse:: Arrangør forbeholder seg rett til endringer. Ryttermelding henges opp i stallne og legges ut på rideklubbens hjemmeside fredag 9.4.
Vi gjør oppmerksom på at dette er et røykfritt arrangement. Dette gjelder hele stevneområdet, også utendørs Røykeplass kan bli anvist.
Lørdag 10.04
Kl. 01 LD:1 NRYF 2010 utv.klubbklasse CR sløyfer 100
Kl. 02 LC:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse Ærespremier 100
Kl. 03 LB:1 NRYF 2009 utv. klubbklasse Ærespremier 110
Kl. 04 LB:4 NRYF 2009 Ærespremier 120 + 10
Kl. 05 LA:1 NRYF 2009 Ærespremier 140 + 10
Kl. 06 LA:2 NRYF 2009 Ærespremier 140 + 10
Søndag 11.04
Kl. 07 LD:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse CR sløyfer 100
Kl. 08 LC:3 NRYF 2010 utv. klubbklasse Ærespremier 100
Kl. 09 LB:4 NRYF 2009 utv. klubbklasse Ærespremier 110
Kl. 10 LB:3 NRYF 2010 Ærespremier 120 + 10
Kl. 11 LA:3 NRYF 2009 Ærespremier 140 + 10
Kl. 12 LA:5 NRYF 2009 Ærespremier 140 + 10
Godkjent av Britt Jorunn Aksnes Clausen (1) 23.03.2010
INVITERER TIL
VINTERSTEVNE DRESSUR
Anmeldelser til: Hammerfest Rideklubb
Galeasveien 15
9600 HAMMERFEST
Epost: hammerfest-rideklubb@fikas.no
Anmeldelsesblanketter
Frister: Anmeldelse: 5.4.2010, kl. 23:59
(Anmeldelse er ikke godkjent før bekreftelse er mottatt per e-post.)
Negativ starterklæring: 9.4.2010, kl. 23:59
Stevneavgifter: Avgift må være betalt før første startklassen.
OBS: Dobbel startavgift ved etteranmeldelse
Oppstallingsforhold: Et begrenset antall bokser til leie
Forslag til innkvartering: Thon Hotell Hammerfet, Tlf. 78429600
Rica Hotell Hammerfest, Tlf. 78425700 ((Husk å spørre om sportspris!))
Hotell Skytterhuset, Tlf. 78411511
Teknisk personell: Overdommer: Grethe Hansen DD1
Steward: Oppgis i ryttermelding
Baneforhold: Innendørs bane 20x60 m. Oppvarming på utebane, evt. inne ved dårlige uteforhold
Kontaktpersoner for stevnet: Generell: Britt Clausen, 97683120
Oppstalling: Veronica Rønbeck, 95702723
Internettside: http://www.hammerfest-rideklubb.no
Cafe: Det vil være åpen cafe under hele stevnet
Utvidet klubbstevne:: Følgende klubber er invitert til utvidet klubbstevne: Alta Rideklubb, Karasjok kjøre-og rideklubb, Porsanger Rideklubb, Ryttersportsklubben NOR og Tana kjøre- og rideklubb
Viktige papirer:: Husk hestepass! Gyldig vaksinasjon må forevises før hesten lastes av henger, Gyldig rytterlisens må kunne forevises ved start av D-stevne. Husk også at den årlige hestelisensen (kr 300) må være betalt for de som starter D-stevne f.o.m LB.
Diverse:: Arrangør forbeholder seg rett til endringer. Ryttermelding henges opp i stallne og legges ut på rideklubbens hjemmeside fredag 9.4.
Vi gjør oppmerksom på at dette er et røykfritt arrangement. Dette gjelder hele stevneområdet, også utendørs Røykeplass kan bli anvist.
Lørdag 10.04
Kl. 01 LD:1 NRYF 2010 utv.klubbklasse CR sløyfer 100
Kl. 02 LC:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse Ærespremier 100
Kl. 03 LB:1 NRYF 2009 utv. klubbklasse Ærespremier 110
Kl. 04 LB:4 NRYF 2009 Ærespremier 120 + 10
Kl. 05 LA:1 NRYF 2009 Ærespremier 140 + 10
Kl. 06 LA:2 NRYF 2009 Ærespremier 140 + 10
Søndag 11.04
Kl. 07 LD:1 NRYF 2010 utv. klubbklasse CR sløyfer 100
Kl. 08 LC:3 NRYF 2010 utv. klubbklasse Ærespremier 100
Kl. 09 LB:4 NRYF 2009 utv. klubbklasse Ærespremier 110
Kl. 10 LB:3 NRYF 2010 Ærespremier 120 + 10
Kl. 11 LA:3 NRYF 2009 Ærespremier 140 + 10
Kl. 12 LA:5 NRYF 2009 Ærespremier 140 + 10
Godkjent av Britt Jorunn Aksnes Clausen (1) 23.03.2010
mandag 22. mars 2010
Resultatlister fra vinterhopp 13-14 mars 2010
Vinterhoppet D-stevne i sprang med utv.klubbklasser
Distriktsstevne
13 - 14 mars 2010
Arrangør: Hammerfest Rideklubb
Klasse 01, utvidet klubbstevne 50 cm
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk
utvidet klubbstevne 50 cm - Startende: 4 / Tellende: 4 / Plasserte: 0
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg. 2. omg.
16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla CR
2 Jakola, Marie () Robert Brown CR
9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel CR
4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat 8 4
Klasse 02, Utvidet klubbstevne 70 cm
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 280 Feil og stil
Utvidet klubbstevne 70 cm - Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg.
1 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 0 - 77,00
2 15 Amundsen, Marte Wæraas (HAMME) Master Marco 0 - 75,00
3 4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat 0 - 71,00
4 14 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Ami Bell 4 - 73,00
5 16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla 4 - 66,00
6 5 Pedersen, Hanne Elise (ALTA) Jakobgardens Hedina 8 - 57,50
- 9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel TRU
Klasse 03, Lett B ponni kat. III-II-I (70cm-80cm-90cm)
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 280 Feil og stil
Lett B ponni kat. III-II-I (70cm-80cm-90cm) - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg.
1 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything 0 - 82,00
2 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 0 - 79,00
3 6 Clausen, Merete (HAMME) Master Marco 6 - 68,00
Klasse 04, Lett A ponni kat. III-II-I (80cm-90cm-100cm)
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
Lett A ponni kat. III-II-I (80cm-90cm-100cm) - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest 1. fase 2. fase
1 6 Clausen, Merete (HAMME) Master Marco 0 - 54,00 5 - 27,00
2 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 4 - 59,00
3 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything 6 - 68,00
Klasse 05, 80 cm hest (Lett D)
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 280 Feil og stil
80 cm hest (Lett D) - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg.
1 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 0 - 80,00
2 3 Ness, Mathilde () Robert Brown 0 - 77,50
Klasse 06, 90 cm hest (Lett D+10 cm)
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
90 cm hest (Lett D+10 cm) - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest 1. fase 2. fase
1 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round 0 - 58,00 0 - 24,00
2 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne 0 - 62,00 0 - 30,00
Klasse 07, 100 cm hest (Lett C)
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 238.2.1
100 cm hest (Lett C) - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg. *Omh.
1 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round 0 - 48,00
2 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne 14 - 69,00
Klasse 08, Utv.klubbstevne 60 cm
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk
Utv.klubbstevne 60 cm - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg. 2. omg.
2 Jakola, Marie () Robert Brown CR
4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat CR
5 Pedersen, Hanne Elise (ALTA) Jakobgardens Hedina CR
9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel CR
16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla CR
Klasse 09, Utv.klubbstevne 80 cm
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 280 Feil og stil
Utv.klubbstevne 80 cm - Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg.
1 3 Ness, Mathilde () Robert Brown 0 - 78,50
2 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 0 - 75,50
3 15 Amundsen, Marte Wæraas (HAMME) Master Marco 0 - 73,00
4 4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat 0 - 71,00
5 14 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Ami Bell 4 - 74,50
- 8 Lund, Martine Jacobsen (HAMME) Slettens Semillion TRU
- 16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla ELI
Klasse 10, Lett B ponni kat.III-II-I (70cm-80cm-90cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
Lett B ponni kat.III-II-I (70cm-80cm-90cm) - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest 1. fase 2. fase
1 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything 0 - 47,00 0 - 30,35
2 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 0 - 49,60 0 - 34,50
3 3 Ness, Mathilde () Robert Brown 0 - 54,30 0 - 35,74
4 15 Amundsen, Marte Wæraas (HAMME) Master Marco 0 - 51,20 ELI
- 9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel TRU
Klasse 11, Lett A ponni kat.III-II-I (80cm-90cm-100cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 238.2.1
Lett A ponni kat.III-II-I (80cm-90cm-100cm) - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg. *Omh.
1 6 Clausen, Merete (HAMME) Master Marco 0 - 46,50
2 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 15 - 83,00
- 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything ELI
Klasse 12, 90 cm hest (Lett D+10cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
90 cm hest (Lett D+10cm) - Startende: 1 / Tellende: 1 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest 1. fase 2. fase
- 7 Clausen, Britt Jorunn Aksnes (HAMME) Slettens Semillion TRU
Klasse 13, 100 cm hest (Lett C)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
100 cm hest (Lett C) - Startende: 4 / Tellende: 4 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest 1. fase 2. fase
- 7 Clausen, Britt Jorunn Aksnes (HAMME) Slettens Semillion TRU
- 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round ELI
- 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne ELI
- 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike ELI
Klasse 14, 115 cm (Lett B+5 cm) hest
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 238.2.1
115 cm (Lett B+5 cm) hest - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg. *Omh.
- 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round ELI
- 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne ELI
Distriktsstevne
13 - 14 mars 2010
Arrangør: Hammerfest Rideklubb
Klasse 01, utvidet klubbstevne 50 cm
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk
utvidet klubbstevne 50 cm - Startende: 4 / Tellende: 4 / Plasserte: 0
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg. 2. omg.
16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla CR
2 Jakola, Marie () Robert Brown CR
9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel CR
4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat 8 4
Klasse 02, Utvidet klubbstevne 70 cm
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 280 Feil og stil
Utvidet klubbstevne 70 cm - Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg.
1 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 0 - 77,00
2 15 Amundsen, Marte Wæraas (HAMME) Master Marco 0 - 75,00
3 4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat 0 - 71,00
4 14 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Ami Bell 4 - 73,00
5 16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla 4 - 66,00
6 5 Pedersen, Hanne Elise (ALTA) Jakobgardens Hedina 8 - 57,50
- 9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel TRU
Klasse 03, Lett B ponni kat. III-II-I (70cm-80cm-90cm)
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 280 Feil og stil
Lett B ponni kat. III-II-I (70cm-80cm-90cm) - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg.
1 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything 0 - 82,00
2 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 0 - 79,00
3 6 Clausen, Merete (HAMME) Master Marco 6 - 68,00
Klasse 04, Lett A ponni kat. III-II-I (80cm-90cm-100cm)
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
Lett A ponni kat. III-II-I (80cm-90cm-100cm) - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest 1. fase 2. fase
1 6 Clausen, Merete (HAMME) Master Marco 0 - 54,00 5 - 27,00
2 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 4 - 59,00
3 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything 6 - 68,00
Klasse 05, 80 cm hest (Lett D)
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 280 Feil og stil
80 cm hest (Lett D) - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg.
1 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 0 - 80,00
2 3 Ness, Mathilde () Robert Brown 0 - 77,50
Klasse 06, 90 cm hest (Lett D+10 cm)
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
90 cm hest (Lett D+10 cm) - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest 1. fase 2. fase
1 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round 0 - 58,00 0 - 24,00
2 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne 0 - 62,00 0 - 30,00
Klasse 07, 100 cm hest (Lett C)
13.03.2010, *Sprang
Bedømming: 238.2.1
100 cm hest (Lett C) - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg. *Omh.
1 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round 0 - 48,00
2 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne 14 - 69,00
Klasse 08, Utv.klubbstevne 60 cm
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk
Utv.klubbstevne 60 cm - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg. 2. omg.
2 Jakola, Marie () Robert Brown CR
4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat CR
5 Pedersen, Hanne Elise (ALTA) Jakobgardens Hedina CR
9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel CR
16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla CR
Klasse 09, Utv.klubbstevne 80 cm
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 280 Feil og stil
Utv.klubbstevne 80 cm - Startende: 7 / Tellende: 7 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg.
1 3 Ness, Mathilde () Robert Brown 0 - 78,50
2 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike 0 - 75,50
3 15 Amundsen, Marte Wæraas (HAMME) Master Marco 0 - 73,00
4 4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat 0 - 71,00
5 14 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Ami Bell 4 - 74,50
- 8 Lund, Martine Jacobsen (HAMME) Slettens Semillion TRU
- 16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla ELI
Klasse 10, Lett B ponni kat.III-II-I (70cm-80cm-90cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
Lett B ponni kat.III-II-I (70cm-80cm-90cm) - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest 1. fase 2. fase
1 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything 0 - 47,00 0 - 30,35
2 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 0 - 49,60 0 - 34,50
3 3 Ness, Mathilde () Robert Brown 0 - 54,30 0 - 35,74
4 15 Amundsen, Marte Wæraas (HAMME) Master Marco 0 - 51,20 ELI
- 9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel TRU
Klasse 11, Lett A ponni kat.III-II-I (80cm-90cm-100cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 238.2.1
Lett A ponni kat.III-II-I (80cm-90cm-100cm) - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg. *Omh.
1 6 Clausen, Merete (HAMME) Master Marco 0 - 46,50
2 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox 15 - 83,00
- 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything ELI
Klasse 12, 90 cm hest (Lett D+10cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
90 cm hest (Lett D+10cm) - Startende: 1 / Tellende: 1 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest 1. fase 2. fase
- 7 Clausen, Britt Jorunn Aksnes (HAMME) Slettens Semillion TRU
Klasse 13, 100 cm hest (Lett C)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
100 cm hest (Lett C) - Startende: 4 / Tellende: 4 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest 1. fase 2. fase
- 7 Clausen, Britt Jorunn Aksnes (HAMME) Slettens Semillion TRU
- 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round ELI
- 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne ELI
- 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike ELI
Klasse 14, 115 cm (Lett B+5 cm) hest
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 238.2.1
115 cm (Lett B+5 cm) hest - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
RESULTATLISTE
Pl Enr Rytter Hest Gr. omg. *Omh.
- 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round ELI
- 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne ELI
torsdag 18. mars 2010
DRESSURTRENING 19.-21. MARS MED ANN CATHRIN LÜBBE
Fredag kl. 10.00-19.30 Privattimer á 30 min
Lørdag kl. 10.00-20.00 Privattimer á 30 min
Søndag kl. 10.00-19.00 Privattimer á 30 min
Generelt:
♦ Betaling av kurset kr. 1500 til Hammerfest Rideklubb
Kontonr. 4910.25.56266 gjøres før kurset. Ta med kvittering
Vi bestiller pizza fredag ca. 19.30 for de som har lyst på det
(kr.50 pr. pers.)
♦Varm lunsj inkludert lørdag og søndag
♦Husk å varme opp hesten minst 15 minutter før timen
Hilsen Britt Clausen, kursansvarlig tlf. 90913760
RIDETIDER:
FREDAG 19.MARS
10.00 Veronica/Feike
10.30 Eija/Minzaghi
11.00 Siv/Aniara
11.30 Britt/Semillion
12.00 Vibeke/Sisko
12.30-14.00 PAUSE
14.00 Marte/Black Angel
14.30 Maja/Jonny Sox
15.00 Ingvild/Duke
15.30 Bendicte/Nolle
16.00 Lotte/Leone
16.30 Malin/Hirvilla
17.00 Anne/Lord
17.30 Hilde/Bigareau
18.00 Merete/Black Angel
18.30 Oda/Jonny Sox
19.00 Siv Bente/Duke
LØRDAG 20. MARS
10.00 Marte/Black Angel
10.30 Oda/Jonny Sox
11.00 Ingvild /Duke
11.30 Benedicte/Nolle
12.00 Veronica/Feike
12.30 Malin/Hirvilla
13.00 Vibeke/Sisko
13.30 Siv/Aniara
14.00 PAUSE VARM MAT
+ Teori
16.00 Anne/Lord
16.30 Hilde/Bigareau
17.00 Eija/Minzaghi
17.30 Lotte/Leone
18.00 Britt/Semillon
18.30 Merete/Black Angel
19.00 Maja/Jonny Sox
19.30 Siv Bente/Duke
SØNDAG 21. MARS
10.00 Merete/Black Angel
10.30 Ingvild/Duke
11.00 Oda/Jonny Sox
11.30 Malin/Hirvilla
12.00 Benedicte/Nolle
12.30 Britt/Semillion
13.00 Lotte/Leone
13.30 Anne/Lord
14.00 PAUSE VARM MAT
15.00 Siv/Aniara
15.30 Eija/Minzaghi
16.00 Vibeke/Sisko
16.30 Hilde//Bigareau
17.00 Veronica/Feike
17.30 Marte/Black Angel
18.00 Siv Bente/Duke
18.30 Maja/Jonny Sox
Lørdag kl. 10.00-20.00 Privattimer á 30 min
Søndag kl. 10.00-19.00 Privattimer á 30 min
Generelt:
♦ Betaling av kurset kr. 1500 til Hammerfest Rideklubb
Kontonr. 4910.25.56266 gjøres før kurset. Ta med kvittering
Vi bestiller pizza fredag ca. 19.30 for de som har lyst på det
(kr.50 pr. pers.)
♦Varm lunsj inkludert lørdag og søndag
♦Husk å varme opp hesten minst 15 minutter før timen
Hilsen Britt Clausen, kursansvarlig tlf. 90913760
RIDETIDER:
FREDAG 19.MARS
10.00 Veronica/Feike
10.30 Eija/Minzaghi
11.00 Siv/Aniara
11.30 Britt/Semillion
12.00 Vibeke/Sisko
12.30-14.00 PAUSE
14.00 Marte/Black Angel
14.30 Maja/Jonny Sox
15.00 Ingvild/Duke
15.30 Bendicte/Nolle
16.00 Lotte/Leone
16.30 Malin/Hirvilla
17.00 Anne/Lord
17.30 Hilde/Bigareau
18.00 Merete/Black Angel
18.30 Oda/Jonny Sox
19.00 Siv Bente/Duke
LØRDAG 20. MARS
10.00 Marte/Black Angel
10.30 Oda/Jonny Sox
11.00 Ingvild /Duke
11.30 Benedicte/Nolle
12.00 Veronica/Feike
12.30 Malin/Hirvilla
13.00 Vibeke/Sisko
13.30 Siv/Aniara
14.00 PAUSE VARM MAT
+ Teori
16.00 Anne/Lord
16.30 Hilde/Bigareau
17.00 Eija/Minzaghi
17.30 Lotte/Leone
18.00 Britt/Semillon
18.30 Merete/Black Angel
19.00 Maja/Jonny Sox
19.30 Siv Bente/Duke
SØNDAG 21. MARS
10.00 Merete/Black Angel
10.30 Ingvild/Duke
11.00 Oda/Jonny Sox
11.30 Malin/Hirvilla
12.00 Benedicte/Nolle
12.30 Britt/Semillion
13.00 Lotte/Leone
13.30 Anne/Lord
14.00 PAUSE VARM MAT
15.00 Siv/Aniara
15.30 Eija/Minzaghi
16.00 Vibeke/Sisko
16.30 Hilde//Bigareau
17.00 Veronica/Feike
17.30 Marte/Black Angel
18.00 Siv Bente/Duke
18.30 Maja/Jonny Sox
KLUBBTRENINGER MED KIRSTEN ARNESEN 17.-19. APRIL OG 28.-31. MAI 2010
Kirsten kommer oppover til oss og skal ha 2 treningshelger før sommeren. Det blir både dressur og sprangtrening. For de som rir begge disipliner vil det bli 4 undervisningsøkter. Vil du bare ri dressur vil det bli 3 økter.
Vi vil som vanlig også ha teori denne helgen.
Klubbtreningen er åpen for alle, men blir det for mange påmeldt, vil de som melder seg på begge treningene bli prioritert.
12-15 detakere.
Pris: kr.1200 for medlemmer i Hammerfest Rideklubb
Blir det ledige plasser kan også medlemmer fra andre klubber delta for kr. 1500
Bindende påmelding !
Spørsmål kan rettes til Britt (tlf. 97683120) clausen@fikas.no
Vi vil som vanlig også ha teori denne helgen.
Klubbtreningen er åpen for alle, men blir det for mange påmeldt, vil de som melder seg på begge treningene bli prioritert.
12-15 detakere.
Pris: kr.1200 for medlemmer i Hammerfest Rideklubb
Blir det ledige plasser kan også medlemmer fra andre klubber delta for kr. 1500
Bindende påmelding !
Spørsmål kan rettes til Britt (tlf. 97683120) clausen@fikas.no
fredag 12. mars 2010
Vinterhopp - foreløpige startlister søndag 14.3.10
Vinterhoppet D-stevne i sprang med utv.klubbklasser
Distriktsstevne
13 - 14 mars 2010
Arrangør: Hammerfest Rideklubb
Klasse 08, Utv.klubbstevne 60 cm
14.03.2010, 11:00, *Sprang
Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk
Utv.klubbstevne 60 cm - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 3 Ness, Mathilde (VADS) Robert Brown
2 9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel
3 5 Pedersen, Hanne Elise (ALTA) Jakobgardens Hedina
4 16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla
5 4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat
6 2 Jakola, Marie () Robert Brown
Klasse 09, Utv.klubbstevne 80 cm
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 280 Feil og stil
Utv.klubbstevne 80 cm - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat
2 14 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Ami Bell
3 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike
4 8 Lund, Martine Jacobsen (HAMME) Slettens Semillion
5 15 Amundsen, Marte Wæraas (HAMME) Master Marco
6 16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla
Klasse 10, Lett B ponni kat.III-II-I (70cm-80cm-90cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
Lett B ponni kat.III-II-I (70cm-80cm-90cm) - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 15 Amundsen, Marte Wæraas (HAMME) Master Marco
2 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox
3 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything
4 9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel
5 3 Ness, Mathilde (VADS) Robert Brown
Klasse 11, Lett A ponni kat.III-II-I (80cm-90cm-100cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 238.2.1
Lett A ponni kat.III-II-I (80cm-90cm-100cm) - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox
2 6 Clausen, Merete (HAMME) Master Marco
3 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything
Klasse 12, 90 cm hest (Lett D+10cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
90 cm hest (Lett D+10cm) - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 7 Clausen, Britt Jorunn Aksnes (HAMME) Slettens Semillion
2 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike
Klasse 13, 100 cm hest (Lett C)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
100 cm hest (Lett C) - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round
2 7 Clausen, Britt Jorunn Aksnes (HAMME) Slettens Semillion
3 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne
Klasse 14, 115 cm (Lett B+5 cm) hest
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 238.2.1
115 cm (Lett B+5 cm) hest - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne
2 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round
Distriktsstevne
13 - 14 mars 2010
Arrangør: Hammerfest Rideklubb
Klasse 08, Utv.klubbstevne 60 cm
14.03.2010, 11:00, *Sprang
Bedømming: 279 Clear Round - 2 forsøk
Utv.klubbstevne 60 cm - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 3 Ness, Mathilde (VADS) Robert Brown
2 9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel
3 5 Pedersen, Hanne Elise (ALTA) Jakobgardens Hedina
4 16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla
5 4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat
6 2 Jakola, Marie () Robert Brown
Klasse 09, Utv.klubbstevne 80 cm
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 280 Feil og stil
Utv.klubbstevne 80 cm - Startende: 6 / Tellende: 6 / Plasserte: 2
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 4 Skoglund, Saija (KARA) Emirat
2 14 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Ami Bell
3 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike
4 8 Lund, Martine Jacobsen (HAMME) Slettens Semillion
5 15 Amundsen, Marte Wæraas (HAMME) Master Marco
6 16 Reinholdsen, Malin (HAMME) Hirvilla
Klasse 10, Lett B ponni kat.III-II-I (70cm-80cm-90cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
Lett B ponni kat.III-II-I (70cm-80cm-90cm) - Startende: 5 / Tellende: 5 / Plasserte: 2
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 15 Amundsen, Marte Wæraas (HAMME) Master Marco
2 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox
3 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything
4 9 Clausen, Merete (HAMME) Black Angel
5 3 Ness, Mathilde (VADS) Robert Brown
Klasse 11, Lett A ponni kat.III-II-I (80cm-90cm-100cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 238.2.1
Lett A ponni kat.III-II-I (80cm-90cm-100cm) - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 11 Pedersen, Oda Aase (HAMME) Jonny Sox
2 6 Clausen, Merete (HAMME) Master Marco
3 13 Rosvold, Benedicte N. (HAMME) Knockbeg Anything
Klasse 12, 90 cm hest (Lett D+10cm)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
90 cm hest (Lett D+10cm) - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 7 Clausen, Britt Jorunn Aksnes (HAMME) Slettens Semillion
2 12 Rønbeck, Veronica (HAMME) Feike
Klasse 13, 100 cm hest (Lett C)
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 274.5.3
100 cm hest (Lett C) - Startende: 3 / Tellende: 3 / Plasserte: 1
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round
2 7 Clausen, Britt Jorunn Aksnes (HAMME) Slettens Semillion
3 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne
Klasse 14, 115 cm (Lett B+5 cm) hest
14.03.2010, *Sprang
Bedømming: 238.2.1
115 cm (Lett B+5 cm) hest - Startende: 2 / Tellende: 2 / Plasserte: 1
FORELØPIG STARTLISTE
Nr Enr Rytter Hest
1 10 Skrede, Mia Johnsen () Cheyenne
2 1 Skrede, Mia Johnsen () First Star Clear Round
Abonner på:
Innlegg (Atom)